Учим се чрез опит: ученици от 1. и 3. клас работиха в Градината на Лидъл

Щастливи сме, че нашите ученици от 1 и 3 клас посетиха Градината на Лидъл и поработиха в нея. Ще сготвим зеле и картофи в училищната кухня!

Щастливи сме, че нашите ученици от 1 и 3 клас посетиха Градината на Лидъл и поработиха в нея. Ще сготвим зеле и картофи в училищната кухня!