Сблъсък на поколенията: Момчетата срещу Татковците!

Предизвикателството е отправено!
След блестящото представяне на момчетата от училищния отбор по волейбол – златни медалисти от районните състезания и бронзови медалисти от зоналния етап на ученическите игри в София – момчетата решиха, че е време за ново изпитание!
Те отправят специално предизвикателство към татковците:
Съберете свой отбор и излезте срещу шампионите в приятелски волейболен мач!
Кога? – 30 май
Къде? – В двора на училището
Заявки за участие се приемат при класните ръководители на всички класове от 1. до 7. клас.
А ако желаещите татковци станат повече – още по-добре!
Момчетата нямат никакъв проблем да се изправят срещу повече от един отбор!
Очакват ни много емоции, спортсменски дух и незабравими моменти!
Нека видим дали опитът ще надделее над младостта и хъса!
Очакваме ви!

